Самоков замени Варна за женската квалификация по волейбол

Самоков замени Варна за женската квалификация по волейбол

Самоков ще бъде домакин на квалификацията за Световното първенство за жени между 3 и 5 януари, съобщават от БФВолейбол.

Самоков ще бъде домакин на квалификацията за Световното първенство за жени между 3 и 5 януари, съобщават от БФВолейбол.

Европейската конфедерация се съгласи Дворецът на културата и спорта във Варна да бъде заменен от зала „Самоков”, тъй като там се очаква в началото на следващата година да започне ремонтът, който ще позволи залата да бъде домакин на мачове от Европйското първенство през 2015 година. Самоков предлага много добри условия и е само на 60 километра от столицата.

Кметът на града Владимир Георгиев лично се е ангажирал, че органиозацията ще бъде на световно ниво.

Припомняме, че женският ни национален отбор е в група с Чехия, Словакия и Беларус и само първият ще получи място на Световното първенство в Италия през 2014 година.

Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”