"СИНЯ" РАДОСТ: Левски разби Локо насред Пловдив и е в Първата осмица

Волейболистите на Владо Николов показаха характер, за ужас на Крушарски и Гонзо

Волейболистите на Левски си осигуриха място в първата осмица на волейболната Суперлигата след победен обрат като гости на Локомотив (Пловдив) до 3:1 гейма.

„Черно-белите“ се наложиха в първия гейм с 26:24, но по-опитният тим на „сините“ бе безгрешен до края и триумфира след 25:15, 25:23, 25:21 в отделните части.

Така Левски спечели серията с 2-1 победи, след успех с 3:1 в петък и загуба в груповата фаза също с 1:3 гейма.

Собственикът на футболния Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски и спортният директор на тима Георги Иванов-Гонзо изгледаха на живо двубоя, след който обаче волейболистите останаха във втората осмица.

Левски бе воден от президента на клуба Владимир Николов и Андреа Буратини, тъй като треньорът Андрей Жеков е с коронавирус.

Най-резултатен за успеха на "сините" бе диагоналът Боян Йорданов с 19 точки. Александър Николов и Гордан Люцканов добавиха по 15 точки, а Марк Макгивърн се отчете с 10.

За Локомотив Тодор Вълчев бе над всички с 14 точки, докато с 11 завърши Мартин Палийски.

Любо Ганев разкри кои са отказали да играят за националния отбор

Президентът на федерацията сподели няколко имена

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите