Скримов: Поласкан съм, но не съм направил кой знае какво /ВИДЕО /

Скримов: Поласкан съм, но не съм направил кой знае какво /ВИДЕО /

Русия ни победи с по-голям опит, смята един от най-добрите за България в Лондон

Откритието на българския волейбол по време на Олимпийските игри Тодор Скримов бе посрещнат като герой на летище „София” след четвъртото място в Лондон, но той самият не смята, че е постигнал нещо голямо.

„България не е била в топ 4 на Олимпиада от много време и това ни мотивираше. С Русия – те бяха по-опитни и натиснаха във важните моменти на сервис”, обясни загубата на полуфинала Скримов.

„Ласкае ме това, че ме смятат за откритието на Олимпиадата. Случи ми се, но не съм направил нещо кой знае какво”, скромно заяви той.

Той направи и едно обещание за бъдещето: „Очаквайте да даваме всичко от себе си, не мога друго да обещая.”

 

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”

Бленджини: Страхотно представяне

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини бе щастлив след успеха срещу Украйна в Лигата на нациите