Суматоха около "Ситняково" преди волейболното дерби ЦСКА - Левски

Суматоха около "Ситняково" преди волейболното дерби ЦСКА - Левски

Суматоха, бягащи фенове и преследващи ги полицаи. Това видя репортер на Novsport.com на кръстовището на булевардите "Ситняково" и "Шипченски проход" малко преди започването на влейболното дерби между ЦСКА и Левски.

Суматоха, бягащи фенове и преследващи ги полицаи. Това видя репортер на Novsport.com на кръстовището на булевардите "Ситняково" и "Шипченски проход" малко преди започването на влейболното дерби между ЦСКА и Левски.

 

Група от около 150 фена бягаше по посока пазара "Ситняково", а внушителна група полицаи ги следваше. Засега не е ясно каква е била причината за възникналата суматоха.

 

Иначе пред зала "Универсиада", където ще се играе мачът, е спокойно, като се наблюдава засилено полицейско присъствие. Двубоят от турнира "Атаро Клима", който важи и за първенство, започва в 19:30 часа.

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша