Теди Салпаров с бронз в Русия

Теди Салпаров с бронз в Русия

Либерото на българския национален отбор Теодор Салпаров и неговият Динамо (Москва) спечелиха бронзовите медали в руската Суперлига по волейбол за мъже

Либерото на българския национален отбор Теодор Салпаров и неговият Динамо (Москва) спечелиха бронзовите медали в руската Суперлига по волейбол за мъже.

Московчани надиграха у дома Локомотив (Новосибирск) с 3:2 (19:25, 25:23, 18:25, 25:23, 15:10) гейма в четвъртия мач от плейофната серия за третото място място. Така Динамо спечели серията с 3:1 победи и взе бронзовите медали.
От 4-то място до титлата: Тур е шампион на Франция!

Рекорден 10-и трофей за тима

Ивайло Иванов свири финала в Шампионската лига

Най-добрият ни съдия във волейбола с престижен наряд

Владимир Николов коментира селекцията на Левски

"Сините" ще имат само един чужденец

Николай Желязков остава начело на Левски още три години

"Смятам, че сезонът за нас беше много успешен", каза треньорът на волейболния шампион

Волейболист на Левски подписа във Франция

Владимир Гърков ще играе за Сен Назер

България картотекира 30 волейболисти за Лигата на нациите

Отборът, воден от Джанлоренцо Бленджини, започва в Квебек (Канада), а първият ни мач ще е срещу Италия на 11 юни

Капитанът на волейболния Берое 2016 преминава в италианския Мачерата

Руси Желев е юноша на Берое 2016 и неговият трансфер е първият изходящ на собствен състезател, който клубът реализира от създаването си преди 13 години

Аспарух Аспарухов пое към Полша

Националът с нов отбор

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.