Тодор Алексиев поведе Олимпиакос към 13-и успех в Гърция

Тодор Алексиев поведе Олимпиакос към 13-и успех в Гърция

Бившият капитан на националите беше най-резултатен с 16 точки

Българският посрещач Тодор Алексиев и тимът на Олимпиакос (Пирея) постигнаха 13-та победа в гръцкото първенство, след като надиграха Етникос (Александруполис) с 3:1 (24, -21, 23, 15). 

 

Бившият капитан на националите беше най-резултатен за "червено-белите" с 16 точки, 15 добави Мико Ойванен (1 ас, 2 блока).
 За Етникос Хорхе Пайян приключи с 20 точки (1 ас). 
 
Олимпиакос е непоклатим на лидерската позиция с 39 точки (13 победи), Етникос е девети с 15 точки (4 успеха, 9 загуби). 
 
Следващата среща на Алексиев и съотборниците му е с Етникос (Пирея), на 20 януари (събота). 
 
България загуби от Чехия в Лигата на нациите (ВИДЕО)

Волейболистите ни паднаха с 0:3 в Хонконг

Драма в Хонконг - тимът на Зетова отстъпи на Китай (ВИДЕО)

Срещаме Чехия в петък

Зетова: Борихме се за всяка топка

Вижте какво каза треньорът на женския ни национален отбор по волейбол

България отстъпи в четири гейма на олимпийския шампион Италия (ВИДЕО)

България отстъпи с 1:3 (17:25, 25:23, 15:25, 15:25) на олимпийския шампион Италия в петия си мач от Лигата на нациите по волейбол за жени.

Симеон и Алекс Николови: Много сме доволни

Двамата български национали и братя Симеон и Александър Николови споделиха, че са доволни от представянето си в първата седмица от Лигата на нациите по волейбол

Бленджини: Искаме да се изкачваме в ранглистата

Селекционерът на националния отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини говори пред медиите на летище "Васил Левски" след завръщането на отбора от Квебек

Признание: Симеон Николов беше избран в Идеалния отбор на Лигата на нациите

Симеон Николов попадна в идеалния отбор на първата седмица от Лигата на нациите

Признание: Българка е най-добра волейболистка на Балканиадата

Българският отбор има още две индивидуални награди.

Илия Петков: Не изпълнихме някои указания, гледаме към турнира в Бургас

Капитанът на националния отбор на България за първия турнир от тазгодишната Волейболна Лига на нациите Илия Петков сподели след поражението от домакините от Канада с 0:3 гейма в последния мач, че не са изпълнили някои тактически указания и затова са загубили.