Треньорът на Марица посочи причините за загубата в Турция

Треньорът на Марица посочи причините за загубата в Турция

Ние сме най-младият отбор, а момичетата израстват с всеки един мач, гейм

Треньорът на женския волейболен Марица Пловдив Борислав Крачанов коментира загубата на неговия тим от Фенербахче Опет в груповата фаза на Шампионска лига. Той сподели, че отборът му не е успял да издържи на силния начален удар на съперника и това е една от основните причини за поражението.
"В първия гейм играхме доста добър волейбол, на моменти превъзхождахме съперника. В неговия край си пролича, че сме доста млад състав. До решителната част водехме в резултата, но 2-3 индивидуални грешки позволиха на противника да спечели гейма. Тогава при нас дойде по-голямата част от притеснението и нещата тръгнаха надолу".
"Ние сме най-младият отбор. Момичетата израстват с всеки един мач, гейм. Можем да се радваме, че имаме изцяло български състав, който играе приличен волейбол. Искам да благодаря на всички, които дойдоха да ни подкрепят".
"Не успяхме да издържим на началния удар на Фенербахче. Знаехме пред какво се изправяме, но техният начален удар бе много силен и оттам тръгнаха нещата надолу. Предстои ни мач за Купата на България. Мачът днес ще ни подейства положително", каза той.

Втора загуба за България на Световното в Китай

Отстъпихме на Япония

Ники Иванов: Световните шампионки са пример за младите

Координаторът на националните отбори Николай Иванов присъства на награждаването на тима до 19 години за отбора на месеца в България, след като през юли младите българки станаха световни шампиони.

Атанас Петров: Показахме, че прословутият български дух може да съществува и в колективен спорт

"Благодаря за момичетата не само за представянето, но и за начина, по който побеждаваха съперничките си", каза селекционерът

България загуби от Куба на старта на Световното първенство по волейбол до 21 години

Родните състезатели отстъпиха на Куба с 1:3

Националният отбор по волейбол започнаха лагер преди световното

Натрупва се умора, но тя е съвсем нормално нещо, коментира Алекс Грозданов

Бленджини: За да запалим огън, трябва да сложим дърва

Не смятам, че е необходима допълнителна мотивация, обяви селекционерът

Зетова: Надявам се, че направихме ползотворна подготовка

Националната селекционерка говори преди Световното първенство

Драган Нешич: Изключително лято за женския волейбол в България

Драган Нешич обяви, че е изключително доволен от представянето на женския национален отбор на България под 21 години, който стана четвърти в света. В малкия финал загубихме с 1:3 от Бразилия.

България с втора загуба на турнира в Китай

Волейболистките ни отстъпиха пред Нидерландия след тайбрек