Цецо Соколов диагонал №1 в ШЛ

Максим Михайлов стана най-полезен играч на турнира

Волейболният национал Цветан Соколов бе избран за диагонал №1 в Шампионската лига. 28-годишният Соколов попадна в идеалния отбор на финалната четворка на най-престижния клубен евротурнир, след като неговият Кучине Лубе (Чивитанова) загуби изключително драматично финала от домакините - руския гранд Зенит (Казан), с 2:3 гейма тази вечер.

Българският диагонал изигра два страхотни мача и напълно заслужено спечели наградата.За най-полезен играч на турнира (MVP) бе обявен Максим Михайлов от новия-стар шампион на Европа Зенит. Казанци прибраха още две индивидуални награди -  Александър Бутко за най-добър разпределител и Вилфредо Леон за най-добър първи посрещач.

Лубе пък взеха още три индивидуални отличия - Османи Хуанторена за най-добър втори посрещач, Драган Станкович за най-добър първи център и Женя Гребенников за най-добро либеро. Другият италиански гранд на турнира - Сър Колуси Сикома (Перуджа), който спечели бронзовите медали, пък си тръгна с една индивидуална награда - на Марко Подрасчанин за най-добър втори център.

Конеляно взе Шампионската лига при жените

Финалът се игра в Анталия

Трентино с четвърта Шампионска лига по волейбол (ВИДЕО)

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите