ЦСКА Демакс отново се цели в титлата

ЦСКА Демакс отново се цели в титлата

Тони Зетова ще помага в треньорския щаб

Целта пред ЦСКА Демакс отново е спечелване на титлата в женското волейболно първенство на България, заяви старши треньорът на "червените" Юлия Иванова.

"Запазихме ядрото на състава от миналия сезон. Винаги играем за първото място", заяви Иванова. 

В треньорския щаб на отбора ще влезе и бившата националка Антонина Зетова, която е тръгнала от ЦСКА към големия волейбол в Италия. 

"Радвам се, че Тони ще бъде до мен и ще помага в тренировките и подготовката на отбора. Ще придаде опит на състезателките", каза още Иванова. 

"Предложих моята помощ временно, когато мога и колкото мога. За момента нямам амбицията да бъда първи треньор. Искаме да балансираме в това да бъдем майки и треньори", коментира Антонина Зетова. 

Зала "Армеец" беше върната на ЦСКА в следващите шест месеца и подрастващите ще могат да я използват. 
 

"Подписахме договор вчера с Техно Парк за следващите 6 месеца. Прехвърлиха ни собствеността на залата, със всички консумативи и задължения за този период. Този договор ме обнадеждава, че правим добра крачка проблема да се разреши. След изтичането на този период имаме уверение от Министерството на икономиката, че ще се направи всичко възможно ЦСКА да тренира при добри условия. Ние се борим за съществуването на една зала, която сравнение с залите в чужбина е като една съборетина", коментира Верка Николова, един от ръководителите на волейбола в ЦСКА 

Ники Иванов: Световните шампионки са пример за младите

Координаторът на националните отбори Николай Иванов присъства на награждаването на тима до 19 години за отбора на месеца в България, след като през юли младите българки станаха световни шампиони.

Атанас Петров: Показахме, че прословутият български дух може да съществува и в колективен спорт

"Благодаря за момичетата не само за представянето, но и за начина, по който побеждаваха съперничките си", каза селекционерът

България загуби от Куба на старта на Световното първенство по волейбол до 21 години

Родните състезатели отстъпиха на Куба с 1:3

Националният отбор по волейбол започнаха лагер преди световното

Натрупва се умора, но тя е съвсем нормално нещо, коментира Алекс Грозданов

Бленджини: За да запалим огън, трябва да сложим дърва

Не смятам, че е необходима допълнителна мотивация, обяви селекционерът

Зетова: Надявам се, че направихме ползотворна подготовка

Националната селекционерка говори преди Световното първенство

Драган Нешич: Изключително лято за женския волейбол в България

Драган Нешич обяви, че е изключително доволен от представянето на женския национален отбор на България под 21 години, който стана четвърти в света. В малкия финал загубихме с 1:3 от Бразилия.

България с втора загуба на турнира в Китай

Волейболистките ни отстъпиха пред Нидерландия след тайбрек

България остана на крачка от бронза на Световното по волейбол при жените до 21 години (ВИДЕО)

В мача за бронзовите медали българките отстъпиха пред Бразилия