ЦСКА надви Славия за втора победа в Демакс лига

В четвъртия кръг волейболистките на Юлия Иванова ще се изправят срещу варненския Перун

Волейболистките на ЦСКА постигнаха втора победа от началото на сезона в женското ни първенство. Съставът на Юлия Иванова успя да пречупи съпротивата на „Славия”, за да стигне до трите точки след 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:15) гейма в зала „Васил Симов”.

Двубоят премина през множество обрати, като „червените” трябваше да покажат завиден характер, за да преодолеят гостите днес. "Червените" волейболистки обаче успяха да се справят с тази задача, а ключов за изхода на мача бе третият гейм. В него ЦСКА стартира отлично и взе комфортен аванс в началото. Славия обаче съумя да се върне и да изравни, като геймът тръгна точка за точка. В самия край „червените” успяха да вземат своето с воля и по-висока класа, след което без затруднения затвориха срещата.

Така ЦСКА вече има две победи и едно поражение от началото на сезона. В четвъртия кръг волейболистките на Юлия Иванова ще се изправят срещу варненския Перун. Мачът е на 19 ноември във „Васил Симов”.

Родни волейболни съдии положиха успешно изпит в международен курс

Вие сте бъдещето, обяви Любо Ганев

Любо Ганев разкри кои са отказали да играят за националния отбор

Президентът на федерацията сподели няколко имена

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите