ЦСКА приема чехкини в зала "Христо Ботев"

ЦСКА приема чехкини в зала "Христо Ботев"

Диагоналът на "червените" Габриела Цветанова пропуска мача от Чалъндж къп срещу Кралово поле утре

Женският волейболен отбор на ЦСКА ще играе домакинския си мач от 1/16-финалите на европейския клубен турнир Чалъндж къп срещу Кралово поле (Чехия) в зала "Христо Ботев".

Първият двубой миналата седмица завърши с победа 3:0 в полза на чехкините. Реваншът в София е на 11 януари от 17 часа.

Преди 10 дни съществуваше вероятност срещата-реванш да се играе в зала "Универсиада", но женският състав на ЦСКА ще продължи традицията от последните години да играе мачовете си от европейските клубни турнири в зала "Христо Ботев".

Диагоналът на "червените" Габриела Цветанова пропуска мача срещу Кралово поле утре, тъй като ще бъде извън игра около месец и половина заради скъсана предна връзка на глезена на десния крак.

Цветанова получи контузията по време на първия мач между чехкините и българките.

Селекционерът на шампионките ни: Не се предаваме

Селекционерът на женската волейболна селекция до 19 години на България - Атанас Петров, не скри голямото си въодушевление от снощния успех.

България посреща своите героини в понеделник в зала "Христо Ботев"

БФВ организира официално посрещане на новите световни шампионки за девойки в понеделник

Треньорът на световните шампионки: Това е плод на усилията и на колектива

„Вървим по правилен път“, посочи Атанас Петров

България е световен шампион!!! (ВИДЕО)

Девойките пребиха САЩ с 3:1 на финала

България със Симеон Николов за Лигата на нациите в Гданск

Вижте всички наши волейболисти за последния турнир

Перфектна България с 3 от 3 към Европейското за мъже до 22 години (ВИДЕО)

"Лъвовете" на Венцислав Симеонов подчиниха и Испания

Треньорът на волейболистките: Няма какво да губим, ние сме европейски шампион

Треньорът на националния ни отбор за жени до 19 години Атанас Петров говори след успеха над Турция и класирането за финал на Световното първенство. В битка за титлата срещаме САЩ.

Тони Зетова обяви промени за Световното

Селекционерът на женския национален отбор по волейбол Антонина Зетова сподели мнението си след края на участието на тима в Лигата на нациите и поражението от Полша

България завърши Лигата на нациите със загуба от Полша (ВИДЕО)

Женският национален отбор на България завърши със загуба тазгодишното издание в Лигата на нациите.