Цветан Соколов реализира 14 точки при победа на Халкбанк в шампионата на Турция

Николай Пенчев изигра силен мач с 16 точки за успех на Асеко Ресовия

Националът Цветан Соколов реализира 14 точки при победата на Халкбанк (Анкара) над Беледие (Ерузум) с 3:0 (25:21, 25:19, 25:17) гейма в среща от петия кръг на волейболния шампионат на Турция. Халкбанк записа пети пореден успех и е лидер в класирането с 15 точки, колкото има и Аркас (Измир).

Друг български национал Николай Пенчев изигра силен мач за вицешампиона на Полша Асеко Ресовия, който спечели като гост над Церад Чарни с 3:1 (28:26, 19:25, 25:21, 28:26) гейма в мач от осмия кръг на полското първенство. Николай Пенчев се отчете с 16 точки, а резервата Йохен Шьоопс добави 12 точки.

Газпром-Югра, с националите Тодор Алексиев и Теодор Тодоров, постигна трета победа от началото на сезона в руската Суперлига. Тимът спечели гостуването си на Грозни с 3:1 (25:17, 21:25, 25:18, 25:19) гейма в осмия кръг.

Тодор Алексиев игра цял мач като титуляр за Газпром-Югра и беше втори по резултатност с 16 точки. Теодор Тодоров остана резерва и не се появи в игра.

Задължителна двойка по плажен волейбол за елитните ни отбори

Изискването влиза от догодина

България без титулярните си посрещачи в Лигата на нациите

Конеляно взе Шампионската лига при жените

Финалът се игра в Анталия

Трентино с четвърта Шампионска лига по волейбол (ВИДЕО)

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред