Цветан Соколов: Тук сме да защитаваме цветовете на България

Цветан Соколов: Тук сме да защитаваме цветовете на България

Диагоналът призна, че има напрежение, че отборът ще играе пред родна публика

Капитанът на България Цветан Соколов говори пред медиите във Варна ден преди първия двубой на отбора ни на Евроволей 2023 срещу Испания.

“Това и първото европейско в България за мен. Концентриран съм в работата ни. Има напрежение, че играем пред родна публика, но това е положително. Тази подкрепа на варненската публика ни трябва и сега. С всеки изминал ден се чувствам все по-добре."

"Ние сме тук, за да защитаваме цветовете на България. Важно е да имаме една цел - да побеждаваме и да представяме името, екипа и България. Това е една колективна игра и търсим да извлечем максимума. За мен е важно да играем добре и да печелим. Да излезем от групата и да се представим по най-добрия начин”, категоричен бе Цветан Соколов.