Цвети Николова под въпрос за първия мач от финала с ЦСКА

Цвети Николова под въпрос за първия мач от финала с ЦСКА

Участието на основната разпределителка на Марица - Цветелина Николова, в първия мач от финалната серия срещу ЦСКА за шампионската волейболна титла при жените, е под въпрос, поради контузия

Участието на основната разпределителка на Марица - Цветелина Николова, в първия мач от финалната серия срещу ЦСКА за шампионската волейболна титла при жените, е под въпрос, поради контузия. Това съобщи изпълнителният директор на маричанки Стоян Гунчев-Чугуна.

 
20-годишната титулярка на жълто-сините се оплакава от болки в глезена и все още не е ясно дали ще бъде напълно възстановена до събота, информират от пресслужбата на тима. Това може да се окаже сериозен проблем за жълто-сините от Кършияка, защото играта им се гради около Цвети.
Волейболистката, която стана четвърта на световното в Мексико с девическия национален отбор, сериозно навехна глезен в ІІІ гейм на втория полуфинален плейоф с “Локомотив” (Сф) - /3:1/ и бе заменена от Анелия Минчева.
 
Николова ще мине обстоен медицински преглед и за да се установи степента на травмата. Според травматолозите тя ще бъде на 100% готова за евентуално за третия мач - в домакинство срещу армейките в Пловдив на 16 март. В първите два мача от серията – на 13 и 14 март, маричанки гостуват на ЦСКА в тяхната зала на „Червено знаме”.
 
При евентуално отсъствие на Цветeлина Николова, Анелия Минчева отново ще заеме мястото на разпределителския пост в тима на маричанки. Русокосата 25-годишна състезателка е напълно възстановена след прекарана настинка.
Владимир Николов коментира селекцията на Левски

"Сините" ще имат само един чужденец

Николай Желязков остава начело на Левски още три години

"Смятам, че сезонът за нас беше много успешен", каза треньорът на волейболния шампион

Волейболист на Левски подписа във Франция

Владимир Гърков ще играе за Сен Назер

България картотекира 30 волейболисти за Лигата на нациите

Отборът, воден от Джанлоренцо Бленджини, започва в Квебек (Канада), а първият ни мач ще е срещу Италия на 11 юни

Капитанът на волейболния Берое 2016 преминава в италианския Мачерата

Руси Желев е юноша на Берое 2016 и неговият трансфер е първият изходящ на собствен състезател, който клубът реализира от създаването си преди 13 години

Аспарух Аспарухов пое към Полша

Националът с нов отбор

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.

Симеон Николов: За първи път плача от щастие

Симеон Николов и Александър Къндев спечелиха титлата в колежанското първенство на САЩ

Левски София празнува успешния сезон с голямото "синьо" семейство

Клубът дава възможност на 50 фенове да присъстват на събитието