УНИКАЛНО: Пламен Костантинов спечели волейболната титла в Русия!

Федерацията обяви край на първенството и присъди златните медали на Локомотив (Новосибирск)

Бившият селекционер на националите Пламен Констатнитов спечели волейболната титла на Русия! Това стана факт, след като местната  федерация обяви край на първенствата при мъжете и жените заради пандемията от коронавирус. Това автоматично означава, че златните медали отиват при лидера след края на редовния сезон Локомотив (Новосибирск). №1 жените е Динамо (Казан).

Гибона е първият български треньор с титла в едно от най-силните първенства на света -  руското. През 2006 година Радо Стойчев също стигна до трофея, но като помощник на Владимир Алекно в Динамо Москва.

Триумфът на Локомотив е първи в историята на клуба.

Първенство беше спряно точно след изиграването на първите мачове от фазата на осминафиналите.

„Жалко е, че поради обстоятелства не успяхме да проведем Финалната шестица и да споделим радостта от победата заедно с нашите фенове", коментират на официалната страница на клуба.

През следващия сезон няма да има плейофи, реши още местната федерация.

Родни волейболни съдии положиха успешно изпит в международен курс

Вие сте бъдещето, обяви Любо Ганев

Любо Ганев разкри кои са отказали да играят за националния отбор

Президентът на федерацията сподели няколко имена

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите