Виктор Йосифов: В Рома се чувствам отлично! Само италианският език още ме мъчи

Виктор Йосифов: В Рома се чувствам отлично! Само италианският език още ме мъчи

Пред варненския сайт pozvanete.bg националът Виктор Йосифов сподели, че се чувства отлично в италианския М. Рома Волей.

Пред варненския сайт pozvanete.bg националът Виктор Йосифов сподели, че се чувства отлично в италианския М. Рома Волей.

„Всички ме приемат много добре. Ръководството и треньорите се държат много дружелюбно с мен. Всичко ми е осигурено. Единственото, с което се мъча, е италианският. Уж посвиквам, но още не мога така добре да разбирам всичко. Тук не мислиш за нищо друго освен за волейбол. Няма нещо, което да не е организирано. Просто излизаш на игрището и си вършиш работата", заяви Йосифов.

Центърът допълни, че отборът му е сред най-силните в серия А2, а като основни конкуренти той посочи Кастелана Гроте и Равена.

„Като играчи сме най-силни, но понякога играем по-слабо. Не сме много постоянни и това може да се окаже проблем. Има моменти, в които правим елементарни грешки. И то не е само една, а няколко подред. После ни повеждат и трябва да сме догонващи в резултата", коментира пред pozvanete.bg представянето на състава си Йосифов.
 

Бомба! Младите волейболистки удариха световния шампион САЩ

Българско хоро в Осиек след големия успех на "лъвиците"

Националният отбор за жени до 22 г. не успя да вземе директна квота за Европейското

Сърбия победи България с 3:1 гейма в зала „Христо Ботев“

Волейболистките до 22 години с победа в евроквалификациите

Нашите надвиха Хърватия с 3:2 гейма

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи