Виктория Коева остава в Марица Пловдив и за новия сезон

Виктория Коева остава в Марица Пловдив и за новия сезон

Вики ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България.

Волейболният шампион на България Марица Пловдив ще разчита на посрещачката Виктория Коева и през сезон 2022-2023. Вики ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България.

През миналия сезон тя успя да спечели златен дубъл с Марица през миналия сезон. Вики е двукратна шампиона на България и два пъти е печелила Купа България с Марица. През тази година Вики Коева спечели и шампионската титла при старшата и младшата.

 

Тя стартира кариерата си в Русе, за кратко е била и в школата на Левски София, а в Марица пристигна през зимата на 2021г., където и прави своя дебют в женския волейбол.

Виктория Коева става осмата волейболистка на шампионките през новия сезон. Марица привлече Мария Кривошийска от Казанлък Волей Казанлък, а в отбора остават Симона Димитрова, Лора Славчева, Добрина Христоскова, Боряна Ангелова, Ива Дудова и Мила Пашкулева.

До края на месеца женският национален отбор ще има нов треньор

Основно за поста биват спрягани три имена

България срещу европейския шампион и световен №1 на Евроволей 2026

Полша в българската група

Волейболистките научиха съперничките си за Европейското

Българките са в група В в Чехия

Дамян Колев: На малко места по света има условия като в залата на Левски

Шест дни след големия успех на националите по волейбол, либерото Дамян Колев поднови тренировки с клубния си отбор Левски. Готов за новите битки със "сините", но и за тези с тима на България, които предстоят.

Татаров: Живеем в измислен свят

Волейболистът Георги Татаров, който стана световен вицешампион по волейбол на първенството във Филипините, посети родния си клуб ЦСКА, за да се види със съотборници и треньори.

Новите волейболни герои на България

Kои са новите лидери на мъжкия волейбол у нас и кое е най-интересното, което следва да знаем за тях?

Жребият за Евроволей 2026 ще се тегли в Бари

Жребият за групите на Европейското първенство по волейбол за мъже и жени през 2026 г. ще бъде теглен тази събота, 4 октомври, в италианския град Бари от 21:45 ч. местно време, съобщиха от CEV

Венислав Антов: Подкрепата и любовта от хората са наистина прекрасни

"Не осъзнавахме какво се случва тук, докато бяхме във Филипините", сподели волейболистът

Алекс Николов: Не мога да спра да се усмихвам

"Вчера беше денят, в който категорично разбрахме какво сме направили за България", каза волейболистът