Виктория Волей завърши 3-и на "Боби Гюдеров"

Виктория Волей завърши 3-и на "Боби Гюдеров"

Виктория Волей заслужено победи Миньор с 3:1 в мача за третото място на турнира „Борис Гюдеров”, който се провежда в Перник.

Виктория Волей заслужено победи Миньор с 3:1 в мача за третото място на турнира „Борис Гюдеров”, който се провежда в Перник.
 
Двубоят имахте възможността да гледате на живо в Novsport.com, а в момента върви финалът между Левски Волей и Славия. Към прякото предаване
 
В първия гейм пловдивчани взеха инициативата и не я изпуснаха до края, като Миньор не успя да изравни нито веднъж, а разликата вървеше между 1 и 4 точки в полза на Виктория Волей. Пловдивчани финишираха в края на гейма с 25:19.
 
Вторият гейм отново започна с инициатива за Виктория Волей, като те водеха до 11-ата точка отново с разлика между 3 и 1. Равенството дойде при 11:11. Пловдивчани отново взеха инициативата и водеха до 19-ата точка. Именно тогава Миньор изравни и изцяло обърна гейма с добри атаки и много силен начален удар. Жълто-черните спечелиха този гейм с 25:21.
 
В третия гейм играта вървеше точка за точка, но в крайна сметка по-опитният отбор на Виктория Волей успя да се наложи с 25:23.
 

В решителния четвърти гейм двата отбора си разменяха инициативата, като играта вървеше от 8:5 за Миньор до 24:19 за Виктория Волей. След това Миньор успя да достигне до 23-а точка и при 24:23 по-стабилните психически пловдивчани успяха да реализират мачбола, а с това спечелиха и срещата и третото място в турнира.  

Мартин Атанасов в състава за първия турнир от волейболната Лига на нациите

Карягин и Начев също тръгват за Канада

Микаела Стоянова: Нуждаехме се от тази победа, искаме да продължим по същия начин

Тя направи 18 точки при успеха над Сърбия

БРАВО, ЛЪВИЦИ! България разплака Сърбия в Лига на нациите!  (ВИДЕО)

Огромен успех за националния ни отбор

Волейболен национал ще играе в Италия

Италианският елитен волейболен клуб Юса Батери Гротадзолина привлече българския национал Илия Петков за новия сезон, съобщава регионалното издание cronachefermane.it.

Волейболистите завършиха турнира в Полша със загуба от Украйна

Надпреварата бе част от подготовка на българските волейболисти за Лигата на нациите

България отстъпи с тайбрек пред домакина Полша

„Лъвовете“ са лидери в класирането и ще спечелят турнира, ако победят Украйна утре

Волейболният Левски благодари на 130 съмишленици, очаква нови приятели

Волейболният клуб Левски има удоволствието да съобщи, че общо 130 души са се включили в дарителската програма "Съмишленик".

Пловдивските общинари приветстваха волейболните шампионки от Марица

С аплодисменти oбщинските съветници на Пловдив посрещнаха волейболистките на Марица, които в началото на днешната редовна сесия на Общинския съвет показаха четирите спечелени трофея през този сезон.

България не даде гейм на Германия в Полша

Нашите с мощно начало на турнира "Силезия Къп"