Владимир Николов: Мечтите са безплатни, можем да се борим за второто място

Владимир Николов: Мечтите са безплатни, можем да се борим за второто място

резидентът на волейболния Левски Владимир Николов бе изключително щастлив след победата над Шомон

Президентът на волейболния Левски Владимир Николов бе изключително щастлив след победата на "сините" над френския Шомон в Шампионската лига. Това бе и първи успех на "сините" в най-престижния турнир.

"Не знам колко е бил развълнуван Ники (б. а. - Желязков), аз може би съм малко по-развълнуван от него. Изключително ми беше притеснено по време на мача, но пък колкото голямо бе притеснението, толкова по-голямо е щастието. Наистина първа победа в Шампионската лига срещу един от най-добрите отбори на Франция. Щастливи сме", коментира той.

"Това е пътят, който сме избрали и вярваме, че е правилен. И ще го следваме. Така или иначе, на всички ни е ясно, че ние не можем да спечелим Шампионската лига, но можем да дадем възможност на нашите деца да се развиват по най-добрия начин и да защитават цветовете на Левски и честта на България", смята Николов.

"Имаме три мача, които остават, два са срещу отбори от нашето ниво. Въпреки че загубихме от немски отбор, аз вярвам, че имаме спортно-техническите умения да покажем по-добра игра и ако успеем да спечелим още два мача, можем и да станем втори в групата. Мечтите са безплатни", добави президентът.

""Мога много да говоря за Пранди и само и единствено хубави неща. Познавам го повече от 15 години. Той ми е бил треньор в Кунео, в националния отбор, в Лион, след това е бил треньор на децата ми. Поздравихме се колегиално, поздравих съпругата му, която познавам отлично, той поздрави моята, Това беше", каза Николов за отношенията му с треньора на Шомон. 

Алекс Грозданов преподписа с шампиона на Полша

“Гордея се, че оставам”, сподели българинът

Алекс Николов пропуска следващия мач на Лубе

Причината за това е наказание

Волейболистът Борис Начев е спортист №1 на ОСК Черно море за 2025 г

Световният вицешампион по волейбол Борис Начев бе избран за спортист №1 на Обединен спортен клуб „Черно море“ за 2025 г.

Левски с поражение в Европа (ВИДЕО)

„Сините“ отстъпиха пред германския Фридрихсхафен за Купата на CEV

Локомотив Авиа загуби първия си мач от европейските турнири

Българският вицешампион отстъпи при гостуването си в Румъния

 Симеон Николов и Локомотив с втора загуба

Родният национал със само 3 точки

Николай Желязков: Фридрихсхафен е един добър отбор

„Трябва да играем добре, за да спечелим“, каза треньорът на волейболния Левски

FIVB въведе изцяло нови правила натурализирането на волейболисти

Новите регулации ще влязат в сила от февруари догодина

Алекс Николов поведе Лубе към първа победа в ШЛ (ВИДЕО)

Българският национал се отчете със 17 точки за успеха