Владо Николов преподписа с Кунео

Владо Николов преподписа с Кунео

По-малко от две седмици, след като стана шампион на Италия капитанът на българския национален отбор по волейбол подписа нов договор с тима на Кунео

По-малко от две седмици, след като стана шампион на Италия капитанът на българския национален отбор по волейбол подписа нов договор с тима на Кунео.

 
В края на изминалия сезон договорът на Николов с новия шампион на Апенините изтече. След среща с мениджъра на отбора Марко Пистолеси Николов преподписа за още две години и с това стана първото „попълнение” на Кунео за предстоящия сезон.
 
След втория си сезон с Кунео Николов се превърна в основна градивна част от състава на отбора и бе с основен принос за спечелването на историческата първа титла в историята на клуба. 
От 4-то място до титлата: Тур е шампион на Франция!

Рекорден 10-и трофей за тима

Ивайло Иванов свири финала в Шампионската лига

Най-добрият ни съдия във волейбола с престижен наряд

Владимир Николов коментира селекцията на Левски

"Сините" ще имат само един чужденец

Николай Желязков остава начело на Левски още три години

"Смятам, че сезонът за нас беше много успешен", каза треньорът на волейболния шампион

Волейболист на Левски подписа във Франция

Владимир Гърков ще играе за Сен Назер

България картотекира 30 волейболисти за Лигата на нациите

Отборът, воден от Джанлоренцо Бленджини, започва в Квебек (Канада), а първият ни мач ще е срещу Италия на 11 юни

Капитанът на волейболния Берое 2016 преминава в италианския Мачерата

Руси Желев е юноша на Берое 2016 и неговият трансфер е първият изходящ на собствен състезател, който клубът реализира от създаването си преди 13 години

Аспарух Аспарухов пое към Полша

Националът с нов отбор

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.