Волейболът е емблемата на българския спорт, заяви министър

Волейболът е емблемата на българския спорт, заяви министър

Министърът на младежта и спорта бе официален гост в Двореца на културата и спорта във Варна

Министърът на младежта и спорта Мариана Георгиева изрази задоволството си от победата на българския национален отбор по волейбол над Полша с 3:2 гейма във Варна.

„Тази вече великите български момчета се показаха като бойци. Те играха за честта на българския волейбол, въпреки че мачът не бе важен за тях”, сподели след успеха, постигнат с обрат от 0:2 до 3:2, проф. Мариана Георгиева, която бе официален гост в Двореца на културата и спорта във Варна.

„Когато ги поздравявах след мача, им пожелах победа в Аржентина, защото те могат да я постигнат и тя им прилича. Волейболът е емблемата на българския спорт. Това бе един мач на честта”, допълни тя.

Тур загуби драматично в дебюта на Аспарух Аспарухов

Българинът се отчете с 14 точки

Мартин Атанасов с победа в Индонезия (ВИДЕО)

Световният вицешампион с националния отбор на България Мартин Атанасов постигна втора поредна победа с новия си клуб Джакарта Бхаянгкара Пресиси във Финалната четворка на индонезийската Proliga.

Марица (Пловдив) отнесе ЦСКА на полуфинал

Вторият мач е на 7 април в София

Бленджини се щракна с Яник Синер

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по волейбол Джанлоренцо Бленджини се срещна със своя сънародник Яник Синер в Монте Карло

Блестящи Мони Николов и Локомотив надвиха шампиона Зенит Казан (ВИДЕО)

Воденият от Пламен Константинов отбор поведе с 1:0 победи в полуфиналната серия

Локомотив Авиа победи Нефтохимик 2010 в първия мач от полуфиналите (ВИДЕО)

Вторият мач от полуфиналната серия е на 6 април в Бургас