Волейболен национал сменя отбора в Италия

Волейболен национал сменя отбора в Италия

През миналия сезон 28-годишният плеймейкър носи екипа на Топ Волей (Чистерна)

Българският волейболен национал Георги Сеганов може да премине в Равена от следващия сезон, съобщава най-популярният волейболен сайт в Италия и света volleyball.it. Според информацията новият треньор на тима Емануеле Дзанини е инициирал преговори с родния състезател, като част от обновяването на състава. 

 
През миналия сезон 28-годишният плеймейкър носи екипа на Топ Волей (Чистерна). 
 
В момента Сеганов е с българския национален отбор в Римини и участва в Лигата на нациите. 
 
Високият 198 сантиметра разпределител е бивш състезател на българския ЦСКА, турските Халкбанк Анкара и Малийе Мили Пиянго Анкара и италианския Сора.
 
За евентуално ново попълнение на Равена се спряга и американският национал Кайл Енсинг. 
 
Волейболист на Левски подписа във Франция

Владимир Гърков ще играе за Сен Назер

България картотекира 30 волейболисти за Лигата на нациите

Отборът, воден от Джанлоренцо Бленджини, започва в Квебек (Канада), а първият ни мач ще е срещу Италия на 11 юни

Капитанът на волейболния Берое 2016 преминава в италианския Мачерата

Руси Желев е юноша на Берое 2016 и неговият трансфер е първият изходящ на собствен състезател, който клубът реализира от създаването си преди 13 години

Аспарух Аспарухов пое към Полша

Националът с нов отбор

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.

Симеон Николов: За първи път плача от щастие

Симеон Николов и Александър Къндев спечелиха титлата в колежанското първенство на САЩ

Левски София празнува успешния сезон с голямото "синьо" семейство

Клубът дава възможност на 50 фенове да присъстват на събитието

Левски праща център в Италия

Цветомира Миткова, която през последните 5 години е част от волейболен клуб Левски София, ще продължи кариерата си в елитния италиански Мегабокс Валефолия заедно с Микаела Стоянова, съобщават от столичния клуб в понеделник.

Алекс Грозданов стана шампион в полското волейболно първенство

Капитанът на националния отбор на България по волейбол Алекс Грозданов спечели титлата в полското първенство с отбора на Богданка Люблин.