Волейболистите оптимисти след втората победа на Евро 2018

Волейболистите оптимисти след втората победа на Евро 2018

Шампионатът за нас започна едва сега, заяви Симеон Добрев

Волейболистите на България U18 надиграха Гърция с 3:2 гейма и постигнаха втора победа на европейското първенство в Чехия и Словакия.
 
Либеро на младите "лъвове" Симеон Добрев, заяви, че се надява в следващите двубои от групата тимът ни да се представи много по-добре.:
 
"Беше много труден мач, но европейското първенство за нас започна едва сега. Смятам, че ще се представим по-добре в следващите двубои.
 
Целта е да играем във финалната фаза и да имаме медал, затова трябва да сме уверени", заяви Добрев.
 
В следващата среща България се изправя срещу Беларус, а мачът е утре, 11 април, в чешкия град Злин от 16:00 ч. (б.в).

 

Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”