Волейболистите ще получат 90% от спечелените $500 000

Волейболистите ще получат 90% от спечелените $500 000
Източник: БГНЕС

Президентът на Българската федерация по волейбол Любо Ганев обяви, че волейболистите от националния отбор на България и щабът ни ще получат 90% от спечелените от Световното първенство $500 000.

“Така се разбрахме още преди началото на сезона. Ако станат втори на Световното първенство волейболистите ще си разделят 90% от приходите, които спечелим там. Ако бяха спечелил световната титла, то те щяха да си разделят $ 1 милион, които взима победителят”, заяви Любо Ганев на летище “Васил Левски” в София при пристигането на отбора.

Отделно тимът заслужи и 520 000 лв. от Министерството на младежта и спорта.

Мони Николов продължава да мачка с Локомотив

Отборът воден от Пламен Константинов със 7 от 7 в Русия

Локомотив Авиа срази ЦСКА (ВИДЕО)

Жулиен Георгиев с 20 точки за пловдивчани

Драматична победа за Пирин (Разлог) при мъжете

Мариян Наков реализира 27 точки

Любо Ганев: Искаме световната титла

"Самите играчи искат да надградят, да са световни шампиони"

Скандал в Албания: Отстраниха волейболна звезда след съмнение дали е жена

Албанският спортен свят е разтърсен от скандал, след като местната федерация по волейбол (AFV) временно отстрани опитната бразилска волейболистка Наяра Ферейра, докато не бъде извършен задължителен тест за полова принадлежност.

Владо Николов: Ако човек иска да е успешен, трябва да се отдаде

Ако човек иска да бъде успешен, трябва да е отдаден на това, което прави, каза волейболистът Владимир Николов по време на представянето на книгата си „Високо“ в Добрич

Насрочиха реванша на Левски от плейофите във волейболната Шампионска лига

„Сините“ посрещат Лас Палмас на 26 ноември

Нефтохимик 2010 тръгна с победа в Европа

Реваншът е 19 ноември (сряда) от 19:00 часа в Бургас

Ершимшек: Спечелихме най-важния мач за Марица в последните 5 години

Вижте как треньорът на пловдивчанки коментира влизането в Шампионска лига