Волейболният „Левски“ ще зарадва феновете на „Герена“ с трофеите си

Волейболният „Левски“ ще зарадва феновете на „Герена“ с трофеите си

Инициативата се организира от генералния спонсор на „Левски“ Palms Bet.

Волейболният клуб „Левски“ ще гостува  на стадион „Георги Аспарухов“ тази събота, когато се играе футболната среща между „сините“ и „Черно море“ и ще зарадва публиката с трофеите си. Инициативата се организира от генералния спонсор на „Левски“ Palms Bet.

Под ръководството на Николай Желязков волейболистите завоюваха втора поредна титла в НВЛ и записаха требъл през изминалия сезон. Във финалната серия столичният тим се наложи с 3:0 над “Локомотив Пловдив”, добавяйки пореден трофей към спечелените Купа и Суперкупа на България.

Преди срещата те ще направят почетна обиколка на пистата и ще покажат трофеите, които спечелиха, съобщиха и от ПФК „Левски“. След това шампионите ще изгледат срещата в ложата на генералния спонсор на сините Palms Bet.

Сините привърженици ще видят купа да обикаля стадион „Георги Аспарухов“ – първата след трофея от 2022 г., когато футболистите победиха ЦСКА с 1:0 във финала с гол на Илиян Стефанов.

-----

За ценители Мачът „Левски“ – „Черно море“ може да стане още по-вълнуващ със залог без риск на живо в сайта на Палмите. Без риск е, защото дори и да е неуспешен, всеки може да получи възстановяване. 

Перник и Казанлък домакини на Държавните финали за жени под 16 години

12 отбора започват спора за титлата в тази възраст

Зетова посочи капитана на националния отбор при жените

Петя Баракова е поискала почивка след тежкия сезон в Казахстан

Шампиони с „Левски“ и национали, Мика Стоянова и Антонина Зетова вдъхновяват звездите на бъдещето на българския волейбол

Турнирът е организиран от "сините"

Мика Стоянова с мечтан трансфер в Италия

Микаела Стоянова е първият голям трансфер на “Левски София” от новосформирания женски отбор на клуба

Наша волейболистка с трансфер в Италия

Мика Стоянова ще преследва мечтата си в “Мегабокс Валефолия”

Богданка Люблин с Алекс Грозданов пропусна шанс за титлата в Полша

Българинът завърши с пет точки

Алекс Николов и Лубе Чивитанова спчелиха сребърните медали в Италия

Българинът отличник за тима си с 23 точки

Казийски поведе Алианц Милано към триумф срещу Рана Верона

Матей бе обявен за MVP

Марица срещу ЦПВК на финал за жени под 20 г.

"Христо Ботев" домакин на събитието