Волейболните "лъвици" загубиха от домакина Пуерто Рико с 2:3

Топреализатор за България бе Гергана Димитрова, която се отчете с 26 точки

Женският национален отбор на България завърши със загуба втория турнир от втора дивизия на Световното Гран При, след като отстъпи на Пуерто Рико с 2:3 (24:26, 25:22, 18:25, 35:33, 7:15) в двубой от група F2. Двубоят продължи почти 3 часа, а четвъртият гейм приключи за цели 45 минути.

С този успех Пуето Рико заема лидерската позиция в групата със 7 точки и без загуба до момента, България е трета с 5 точки (1 победа и 2 загуби).

Топреализатор за България бе Гергана Димитрова, която се отчете с 26 точки, а Мирослава Паскова добави 21. За Пуерто Рико Карина Окасио заби 25 точки.

Любо Ганев разкри кои са отказали да играят за националния отбор

Президентът на федерацията сподели няколко имена

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите