Волейболният Миньор (Перник) загуби от Монтана с 1:3

Перничани спечелиха първия гейм в своята зала, но загубиха следващите три

Мъжкият волейболен отбор на Миньор Перник загуби от Монтана с 1:3 (28:26, 18:25, 18:25, 23:25) гейма в среща от втория кръг на мъжкото първенство на България в своята домакинска зала.

В първия гейм се игра равностойно. Крайното 28:26 беше оформено след атака на Иван Ковачев, който реализира първо подаване на Виктор Костадинов и изведе домакините напред в  резултата.

Миньор поведе във втория гейм, но гостите направиха обрат и спечелиха с 25:18. Перничани взеха аванс и в третия гейм, но играчите на Монтана изравниха и излязоха напред с 19:11 точки. Въпреки последвали три поредни точки за перничани, третата част завърши 25:18 за гостите.

Монтана имаше превъзходство в началото на четвъртата част, последва изравняване за 19:19, но гостите стигнаха до успех с  25:23 в гейма и с 3:1 в срещата.
Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите