Враца е домакин на волейболен турнир за девойки

Враца е домакин на волейболен турнир за девойки

ЦСКА, Левски, Добруджа и домакините от Ботев ще играят в надпреварата на 30 и 31 май

На 30 и 31 май във Враца ще се проведе един от четирите зонални турнира по волейбол за девойки младша възраст, в който участие ще вземат отборите на Добруджа 07, ЦСКА, Левски волей и домакините от Ботев.

В първия ден от 18 часа възпитаничките на Милена Маринова ще срещнат ЦСКА, а в петък имат две срещи по програма - от 10.30 ч играят с домакините и от 14.30 ч. с Левски волей,съобщават от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07. Победителят в турнира се класира директно за републиканските финали, а втория и третия ще продължат в квалификации.

„Нашата цел е да заемем едно от първите три места в групата, за да продължим напред. Групата ни е най-тежката от четирите”, коментира Милена Маринова.

В същото време клубното ръководство на ВК Добруджа 07 подаде официална заявка за домакинство на републиканските финали при момчетата до 15 години. Като възможен се обсъжда и варианта за приемане на двете финални групи от Добрич и Варна, домакин на срещите от финалната четворка ще бъде ВК Добруджа 07. През тази седмица предстои УС на БФВ да вземе решение по подадените кандидатури за домакинство на финалите.
Зетова: Надявам се, че направихме ползотворна подготовка

Националната селекционерка говори преди Световното първенство

Драган Нешич: Изключително лято за женския волейбол в България

Драган Нешич обяви, че е изключително доволен от представянето на женския национален отбор на България под 21 години, който стана четвърти в света. В малкия финал загубихме с 1:3 от Бразилия.

България с втора загуба на турнира в Китай

Волейболистките ни отстъпиха пред Нидерландия след тайбрек

България остана на крачка от бронза на Световното по волейбол при жените до 21 години (ВИДЕО)

В мача за бронзовите медали българките отстъпиха пред Бразилия

Волейболистките ни паднаха от Сърбия на старта в Шънчжън

Световният шампион демонстрира превъзходство във всички елементи на играта

Фантастично! България е на полуфинал на Световното по волейбол (ВИДЕО)

Женският ни национален отбор по волейбол до 21 години стигна до полуфинал на Световното първенство. На мондиала в Индонезия отборът на Драган Нешич сразих Полша с 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25: ).

Найденов: Всичко е на 90% уредено с Матей Казийски

Треньорът на Локо Авиа разкри подробности за сензационния трансфер

РАЗКРИТИЕ: Матей Казийски се завръща в България!

Сензационен трансфер в българския волейбол ще стане официален съвсем скоро

Националките ни до 21 години разбиха САЩ с 3:0 и са на 1/4-финал! (ВИДЕО)

Волейболистките от националния отбор на България U21 изиграха най-добрият си двубой на Световната първенство за девойки до 21 години в Сурабая (Индонезия)