Ясно е кой ще води волейболния Хебър

Ясно е кой ще води волейболния Хебър

Вижте какво съобщиха от Пазарджик

Венцислав Симеонов поема треньорския пост в Хебър, потвърдиха от волейболния клуб от Пазарджик в понеделник.

"Двете страни постигнаха договореност и старши треньорът ще работи безвъзмездно до стабилизирането на ситуацията в клуба. Венцислав бе част от щаба на Алберто Джулиани, а преди това две години работи в Дея Бургас", заявиха от Хебър в официалната си страница във Фейсбук.

46-годишният специалист е бивш национал на Италия, като прекрати кариерата си след сезон 2014-2015.

Хебър, който през есента беше напуснат от всичките си водещи волейболисти, отпадна на четвъртфиналите в турнира за купата на България, проведен в края на миналата седмица в София.

Основен волейболист остава в Локомотив Авиа

Мартин Иванов продължава с пловдивчани

Националният отбор по волейбол до 22 години загуби от Полша

Националният отбор на България отстъпи пред Полша в приятелска среща, част от подготовката на тима за Европейското първенство по волейбол за мъже под 22 години.

Бленджини: Когато печелим, трябва анализираме какво можем да подобрим

Селекционерът на националния отбор по волейбол на България Джанлоренцо Бленджини беше доволен от чистата победа срещу Иран в Лигата на нациите, но предупреди, че всеки съперник в турнира е силен и това е само една крачка.

България отнесе Иран с 3:0 в Лигата на нациите (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол постигна чиста победа с 3:0 (25:23, 25:19, 25:21) над Иран

Бленджини: Трябва да сме по-постоянни

“Не бяхме готови да страдаме и не бяхме добри на сервис”

Алекс Николов: Разочароващо!

“Ако излезем по-агресивно, можем да победим Иран”