Йосифов с болно гърло

Йосифов с болно гърло

Титулярят в националния по волейбол Виктор Йосифов има възпалено гърло и това е единственият здравословен проблем сред нашите преди финалите на Световната лига в Мар дел Плата

Титулярят в националния по волейбол Виктор Йосифов има възпалено гърло и това е единственият здравословен проблем сред нашите преди финалите на Световната лига в Мар дел Плата. Наложи се лекарят Динко Захариев и водачът на отбора Любо Ганев да купуват лекарство от аптеката, като декларираха, че ще четат внимателно какво вземат, за да не станат грешки с пробите за допинг. 

Тимът пътува 6 часа с луксозен автобус на два етажа от Буенос Айрес, настанен е на 8-ия етаж в хотел край морето. Вчера отборът вдига щанги, вечерта опита официалната зала. С превръзка на крака се готви Цветан Соколов, който стъпи накриво в последния гейм на последния мач срещу Полша (3:2) във Варна. От щаба уверяват, че терминаторът на националния и Йосифов ще бъдат на линия за първия двубой с Аржентина в 3 часа през нощта на сряда срещу четвъртък.

И докато Цветан е в Аржентина, от "Тренто" обявиха, че родният терминатор остава в тима и през следващия сезон. Така се слага край, поне засега, на сагата, защото при добра оферта Соколов може да бъде продаден през зимата. 

В типичния си стил Ганев обяви, че прочел интервю на бившия италиански национал Андреа Дзордзи - сега анализатор към Международната федерация, че България не влиза в сметките за финалите на лигата. "Търся го да му кажа, че и като играч, и сега като писач не разбира играта...", пошегува се Любо.

А треньорът на аржентинците Хавиер Вебер каза: "Трябва да излеем цялата си злоба срещу българите. Те ни победиха два пъти, но мачът в Мар дел Плата е съвсем различен. Той е най-важният за нас, защото победа може да ни влее сили за полуфинал."

Алекс Николов: Няма съперник, който да не е постижим за България

Волейболните национали излизат срещу Япония тази вечер в Бургас

Съперниците ни в Бургас респектирани от младия български отбор

На пресконференцията преди старта на мачовете от Лигата на нациите по волейбол в Бургас присъстваха звездите на всички отбори

Алекс Грозданов: Играем в България – няма как настроението да е лошо

Националният отбор на България по волейбол за мъже е в добро настроение и готов за предстоящите мачове от турнира на Лигата на нациите, който започва тази седмица в Бургас.

Джанлоренцо Бленджини: Чувствам се като българин във волейболно отношение

Предстои ни нещо специално в Бургас, каза треньорът на волейболните национали

Волейболните национали се раздават за феновете в Бургас

Волейболният национал Венислав Антов: Обещавам, че всички ще се раздадем, за да зарадваме с победи българските фенове в Бургас

Капитанът Алекс Грозданов се завръща за България за ВНЛ в Бургас

Селекционерът на българския национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленждини обяви 14-те състезатели за турнира от втората седмица на Лигата на нациите в Бургас между 25 и 29 юни.

Край на черната серия за България

Бихме Тайланд след тайбрек

България загуби от Чехия в Лигата на нациите (ВИДЕО)

Волейболистите ни паднаха с 0:3 в Хонконг

Драма в Хонконг - тимът на Зетова отстъпи на Китай (ВИДЕО)

Срещаме Чехия в петък