Затварят "Арена Самоков" при наплив за ЦСКА - Унтерхахинг

Затварят "Арена Самоков" при наплив за ЦСКА - Унтерхахинг

Ръководството на волейболния ЦСКА призова феновете да отидат по-рано за мача с „Унтерхахинг". Последната среща от групите на Шампионската лига е утре от 19,30 часа в Самоков. При успех над германците „червените" ще продължат във втория по сила турнир - купата на CEV.

Ръководството на волейболния ЦСКА призова феновете да отидат по-рано за мача с „Унтерхахинг". Последната среща от групите на Шампионската лига е утре от 19,30 часа в Самоков. При успех над германците „червените" ще продължат във втория по сила турнир - купата на CEV.
 
Вратите на „Арена Самоков" ще бъдат отворени точно в 17,30 ч и при запълване на капацитета достъпът ще бъде преустановен.
 

„Мачът е много важен и сме сигурни, че ще получим подкрепа от феновете. У всички нас има разочарование, че отпаднахме от лигата, но пък имаме шанс да продължим в евротурнирите", коментира старши треньорът Александър Попов. Той получи поредната си награда за треньор на месеца, а ЦСКА е номер 1 за декември в класацията на пресклуб „България". Българският първенец бе надигран категорично при гостуването на „Унтерхахинг". 

Аспарух Аспарухов пое към Полша

Националът с нов отбор

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.

Симеон Николов: За първи път плача от щастие

Симеон Николов и Александър Къндев спечелиха титлата в колежанското първенство на САЩ

Левски София празнува успешния сезон с голямото "синьо" семейство

Клубът дава възможност на 50 фенове да присъстват на събитието

Левски праща център в Италия

Цветомира Миткова, която през последните 5 години е част от волейболен клуб Левски София, ще продължи кариерата си в елитния италиански Мегабокс Валефолия заедно с Микаела Стоянова, съобщават от столичния клуб в понеделник.

Алекс Грозданов стана шампион в полското волейболно първенство

Капитанът на националния отбор на България по волейбол Алекс Грозданов спечели титлата в полското първенство с отбора на Богданка Люблин.

Волейболният „Левски“ ще зарадва феновете на „Герена“ с трофеите си

Инициативата се организира от генералния спонсор на „Левски“ Palms Bet.

Перник и Казанлък домакини на Държавните финали за жени под 16 години

12 отбора започват спора за титлата в тази възраст

Зетова посочи капитана на националния отбор при жените

Петя Баракова е поискала почивка след тежкия сезон в Казахстан