Зетова: Борихме се за всяка топка

Зетова: Борихме се за всяка топка

Вижте какво каза треньорът на женския ни национален отбор по волейбол

Женският национален отбор по волейбол на България взе гейм на олимпийския шампион Италия, но в крайна сметка отсъпи с 1:3 гейма, в първия мач от група 5, изигран в Хонконг (Китай). Следващият двубой е на 19 юни, от 15:30 часа - срещу домакина Китай.

Старши треньорът на "лъвиците" Антонина Зетова заяви след мача, че е харесала агресивната игра, която нашите момичета са показали срещу Италия.

"Хареса ми начина, по който играха момичетата - играха агресивно. Борихме се за всяка топка. Във втория гейм видяхме, че можем да сме равностойни срещу Италия. Не се представихме добре на блокада. Надявам се срещу Китай да играем по-добре на сервис-блок, защото това са нашите силни оръжия".

 

България стартира подготовката за Евро 2026

“Лъвовете” ще изиграят и две контроли по време на лагера

Катерина Попова се присъединява към първия отбор на Марица

Катерина Попова се присъединява към първия отбор на българския волейболен първенец при жените Марица (Пловдив), съобщиха от клуба. 

Теодор Богданов се присъедини към Lion Hearts Volleyball Academy

След привличането на Петър Шопов, Lion Hearts Volleyball Academy продължава да разширява треньорския си екип с още един доказан специалист.

Официално: Александър Николов е топреализатор в Лигата на нациите

Лидерът на националния отбор на България по волейбол приключи с общо 278 точки

Полша сломи САЩ в суперфинал и е шампион в Лига на нациите (ВИДЕО)

Поляците се завърнаха от 1:2 гейма за втори пореден триумф

Мария-Магдалена Недялкова ще бъде част от първия отбор на Марица

Родената на 17 октомври 2008 година в Пловдив състезателка е продукт на школата на "жълто-сините"