ЖАЛКО: Белогорие не даде шанс на ЦСКА (СНИМКИ)

Руският гранд с чиста победа в първия 1/16-финал с „червените”, игран в зала "Универсиада"

ЦСКА загуби с 0:3 от Белогорие в зала "Универсиада" домакинството си от 1/16-финалите на турнира за Купата на CEV.

Българският тим не можа да се противопостави успешно на трикратния носител на КЕШ и 8-кратен шампион на Русия, отстъпвайки в отделните части с 23:25, 20:25 и 18:25.

Първият гейм започна равностойно и бе така почти до самия му край. Равенството се запази до 23:23, но в крайна сметка "Белогорие" взе гейма с 25:23 след грешка от сервис на Яни Георгиев и успешна блокада на Ники Николов, който игра в състава на гостите.

Втората част стартира отлично за ЦСКА, който поведе с 4:1, но събитията на полето бързо се обърнаха. "Белогорие" затвори гейма с 25:20.

Руснаците бяха категорични и в третата част, в която стигнаха до 25:18. Момчетата на Александър Попов играха добре през цялата среща, но силите не им стигнаха за нещо повече.

Реваншът е на 19-ти декември в Русия, а победителят от двойката ще се изправи срещу израелския "Апоел" Мате-Ашер Акко или чешкия "Ижхострой" Чешке Будейовице.
България без титулярните си посрещачи в Лигата на нациите

Конеляно взе Шампионската лига при жените

Финалът се игра в Анталия

Трентино с четвърта Шампионска лига по волейбол (ВИДЕО)

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите