Жеков: Не ми се говори сега за националния отбор

Жеков: Не ми се говори сега за националния отбор

"Имам желание да се върна, но на този етап никой не е водил разговори с мен"

Румънският шампион Томис, който втора поредна година е воден от Мартин Стоев посрещна звездната селекция на турския Халкбанк, където са Радостин Стойчев и Матей Казийски.

Зрелищният двубой, който бе спечелен от турците, привлече повече от 100 български запалянковци, които скандираха имената на българските играчи.

Андрей Жеков, който е състезател на Томис, бе доволен, че доста наши сънародници са дошли на мача в Констанца. Той и Матей Казийски застанаха пред камерата на bTV. Ето какво сподели Жеков:

"Не ми се говори сега за националния отбор. Отборът се справя добре без мен и Матей. Имам желание да се върна, но на този етап никой не е водил разговори с мен. Дойдох в Румъния, защото Мартин ми показа, че има доверие към мен. А и след една година, в която не бях играл, беше важно да се върна на игрището.

Матей Казийски, който е играч на турския тим, също даде своя коментар:

"Много е хубаво, когато българи се изправят едни срещу други. А усещането да играем пред българска публика беше страхотно. Ситуацията е малко тъжна, но тя е такава, каквато е.


Нашият отбор не е в оптимална форма, но върви по правилния път. На Радостин Стойчев тук му е по-трудно, докато ние, играчите, си помагаме. Той се занимава с всичко. Не си правя планове напред, какво ще става по-нататък ще се види", коментира Матей. 

Националният отбор за жени до 22 г. не успя да вземе директна квота за Европейското

Сърбия победи България с 3:1 гейма в зала „Христо Ботев“

Волейболистките до 22 години с победа в евроквалификациите

Нашите надвиха Хърватия с 3:2 гейма

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов