Бивш футболист на Троа е близо до подпис във Втора лига

Бивш футболист на Троа е близо до подпис във Втора лига

Джонатан Итела за последно е играл в Австрия

Бившият футболист на френския Троа Джонатан Итела е близо до подпис във Втора лига на България.

Той играе на позицията централен защитник и е висок 190 сантиметра.

Бил е част от академията на Монтруже, а след това преминава през Троа, където има кратък престой.

За последно Итела е бил част от отбори от регионалната дивизия на Австрия, където дори е играл с кадъра на Лудогорец Александър Ганчев. 

Желанието на Итела е да пробва късмета си в българския футбол, тъй като е чувал много добри неща за него.

"Знам, че нивото на българския футбол не е изобщо ниско, а Втора лига би била добра опция за мен. Вече получил запитвания и е възможно да пристигна скоро", заяви защитникът.

Синът на Вили Вуцов отново титуляр за Миньор

Петър Вуцов се завръща като титуляр в предстоящото днес от 18:00 часа домакинство на Миньор Перник срещу дубъла на ЦСКА в двубой от 32-ия кръг на шампионата във Втора футболна лига, съобщиха от жълто-черния клуб.

Янтра с призив преди възлов мач

"Ковачите" приемат Вихрен

Кристиян Колев ще ръководи дербито във Втора лига

Пловдивчанинът ще свири срещата между Фратрия (Варна) и Дунав (Русе) в понеделник

ОБЗОР: Вихрен обърна Фратрия във Втора лига (ВИДЕО)

Вижте всички резултати и класирането след тях

Фратрия може да сътвори прецедент в родния футбол

Варненският Фратрия може да сътвори нещо невиждано у нас – само 5 години след създаването си да влезе в родния елит

Авторитетна победа постигна отборът на Беласица срещу Спортист Своге с 3:0

С голове на Кристиян  Вълков , Виктор Ергин и Живко Димитров-Малкия Ромарио, отборът на Беласица победи Спортист Своге като домакин с 3:0