Бразилец загуби съзнание на мача в Балчик

Бразилец загуби съзнание на мача в Балчик

Вижте подробности

Тежка контузия на бразилеца Габриел Волкано стресна всички играчи по време на мача Черноморец – Струмска слава от Втора лига в Балчик, който завърши без голове.

След почивката при въздушен двубой Волкано удари главата си с тази на съперник, загуби за миг съзнание и падна лошо на крака си.

Нападателят на Балчик веднага бе сменен принудително и ще отсъства известно време от терена.

Домакините дадоха и друга жертва, тъй като още в 10-ата минута с травма напусна и другия им основен играч в атака Иван Цачев. Така двамата се присъединиха към лазарета, в който са още опорният халф Теодор Тотев и външният полузащитник Даниел Димов.

„Всичките тези контузии са нелепи и са получени след удари. Дано някои от въпросните играчи се оправят по-бързо, тъй като групата ни е малка. Иначе съм доволен от играта ни след почивката, но нямахме късмет и пропуснахме три чисти положения“, каза треньорът на балчиклии Мартин Христов.

„Хубаво е, че дойдоха повечко фенове и подкрепиха тима. Двубоят беше и на осветление, и се превърна във футболен празник, но дано занапред имаме и спортно щастие. Иначе съм наясно, че трябва да се подобряваме във всяко едно отношение от мач на мач и да развиваме качествата на перспективните ни играчи, някои от които за първи път играят професионален футбол“, допълни Христов.

Ботев (Враца) взе защитник от Пирин (Благоевград)

Лазар Боянов бе привлечен от благоевградчани в началото на 2024 година

Официално: Стелиян Добрев се завръща в Етър

"Познаваме се с голяма част от момчетата", заяви халфът

Марек се раздели с юноша на ЦСКА

През есента фланговият нападател записа 18 мача и вкара 1 гол за дупничани във Втора лига

Феновете избраха капитана на Дунав за играч на годината

На второ място в анкетата за „Футболист на годината“ за 2025 г. на Дунав се нареди Кристиян Бойчев

Спартак (Плевен) уреди 5 контроли, две са срещу елитни отбори

"Сините" се събират на 7-и януари

Хебър се раздели с четирима

Втородивизионният Хебър (Пазарджик) обяви, че се разделя по взаимно съгласие с футболистите Иван Дишков, Богомил Божуркин, Валентин Доцев и Димитър Калчев.

Спортист (Своге) обяви 7 контроли през зимата

Спортист Своге започва зимна подготовка на 5 януари, като в подготвителния период ще изиграе 7 контролни срещи, обявиха от клуба

Вихрен обяви контролите през зимата

Вихрен започва подготовката си за втория дял от първенството на 5 януари (понеделник)

Вихрен (Сандански) се подсили с двама и се раздели с осмина

Към отбора на Борислав Кьосев се присъединиха Марио Ивов от Пирин и Александър Бастунов от Спортист (Своге)