Дунав гостува в Букурещ през зимата

Дунав гостува в Букурещ през зимата

"Драконите" срещат тимове от Първа и Втора лига

Лидерът във Втора лига Дунав (Русе) обяви голяма част от своята програма за зимна подготовка. "Драконите" ще играят с отбори от родния елит, от Втора лига, както и със съперник от Румъния.
 
Съобщението:
Започваме в Букурещ, където на 17 януари ще играем срещу СК Динамо Букурещ, който се подвизава в румънската Лига 2. След това на 21 януари сме отново гости, този път на Лудогорец II в Разград. На 24 януари приемаме Спартак Варна, както и Етър на 28-и. На 31-и януари сме гости на ЦСКА в София. Контролите завръшваме с домакинство на Академик Свищов на 7 февруари.
Допълнително ще съобщим точните часове и стадиони, където ще се играят мачовете.

Обявиха съдиите за 24-ия кръг във Втора лига

Реферът Валентин Стефанов получи наряд от Съдийската комисия да ръководи дербито на Северна България между Етър и Локомотив (Горна Оряховица) от Втора лига

Беласица с жалба за съдийството срещу Вихрен

Ето какви са претенциите на отбора от Петрич

Севлиево шокира Фратрия с 4:1 във Варна

Севлиево се измъкна от зоната на изпадащите, след като разби като гост Фратрия с 4:1 в мач от 23-ия кръг на Втора лига

Черноморец бие в Плевен

Спартак все по-близо до изпадане

ОБЗОР: Лидерът Дунав с нов успех във Втора лига, Янтра също спечели

Равенство между Миньор и Марек – резултати и класиране

Борислав Кьосев: Контролирахме мача през цялото време

Старши треньорът на Вихрен (Сандански) Борислав Кьосев говори след победата на своя тим над Беласица. “Еделвайсите” победиха с 3:1