Дунав се раздели с халф, записал по-малко от час игра за отбора

Дунав се раздели с халф, записал по-малко от час игра за отбора

19-годишният Василев беше привлечен преди малко повече от месец от ЦСКА 1948

Дунав (Русе) се разделя с младия полузащитник Виктор Василев, съобщиха от втородивизионния футболен клуб.

19-годишният Василев беше привлечен преди малко повече от месец от ЦСКА 1948 и записа три участия като резерва с общо 59 игрови минути за русенци.

"Считано от днес пътищата ни се разделят с Виктор Василев, който дойде при нас през лятото от състава на ЦСКА 1948. След разговор между футболиста, треньорския щаб и клубното ръководство бе намерен и подходящ начин, по който да се осъществи раздялата в полза на всички страни. Футболистът ще продължи своята кариера в друг отбор, а Дунав пък е във финалната фаза на привличане на друг играч, който се очаква да се присъедини към нас още днес. Пожелаваме на Виктор много успехи на терена и във всички останали предизвикателства", написаха от Дунав.

Василев е  бивш юношески национал на България.

Владимир Манчев: Ще продължим да подобряваме играта

Старши треньорът на Миньор (Перник) Владимир Манчев сподели мнението си за днешния двубой на тима срещу Пирин (Благоевград). „Чуковете“ и „орлетата“ завършиха наравно 0:0 в последния си мач за тази календарна година.

Янтра и Черноморец затвориха полусезона с две нули

В друга среща от кръга Вихрен победи с 3:2 като гост Спартак Плевен.

Дунав победи трудно Локо ГО с 1:0 като гост (ВИДЕО)

Тимът на Дунав победи драматично Локомотив (Горна Оряховица) с 1:0 при гостуване в мач от 19-ия кръг на Втора лига

Фратрия приключи годината с ценна победа над Хебър (ВИДЕО)

Отборът на Фратрия се наложи над Хебър с 3:2 в интригуващ двубой от последния за 2025 година - 19-и кръг на Втора лига

Беласица се раздели с петима футболисти, приключи тренировъчния процес по-рано от планираното

Беласица (Петрич) приключи с тренировъчния си процес седмица по-рано от планираното

Община Габрово ще работи за еднократни финансови субсидии за Янтра и Чардафон

На извънредно заседание Общински съвет – Габрово ще разгледа предложение за еднократни финансови субсидии за два футболни отбора - Янтра и Чардафон

Ел-Хатиб ще свири дербито Миньор Перник - Пирин във Втора лига

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за 19-ия кръг на Втора лига

Дубълът на Лудогорец не остави шансове на Марек

Дублиращият отбор на Лудогорец не остави никакви шансове на Марек и го победи с категоричното 4:0 в Разград

ЦСКА II разби Спартак (Плевен)

Дублиращият отбор на ЦСКА победи Спартак (Плевен) с 4:0 мач от 18-ия кръг на Втора лига.