Дунав ще се справи с ФК Кюстендил за Купата на България

Дунав ще се справи с ФК Кюстендил за Купата на България

Вижте подробности

Дунав ще победи като гост ФК Кюстендил в първия мач от програмата на предварителния кръг в турнира за Купата на България. Така поне смята букмейкърът Inbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,53. Равенството или евентуален успех на домакините са оценени с по 4,50.

Мачът на стадион "Осогово" е във вторник от 16,00 часа и с него ще започне тази фаза на турнира. Победителят се класира за първия кръг, където ще играе срещу съперник от елита.

ОФИЦИАЛНО: Капитанът на Янтра (Габрово) подписа за още една година

Завършилият на второ място във Втора лига отбор на Янтра (Габрово) удължи договора на един от лидерите и емблематични футболисти в последните години – капитанът Петър Казаков, съобщиха от клуба

Калоян Кръстев подписа с Вихрен

Бившият национал ще играе в Сандански

Рилски спортист се раздели с половин дузина футболисти

Шестима напуснаха Самоков

Официално: Добруджа с нов треньор

Диян Божилов е новият наставник на Добруджа

Предстои масово изпадане във Втора лига

Българският футболен съюз обяви официално ключови промени в наредбата за Втора професионална лига, които ще променят изцяло облика на първенството

Николай Панайотов пое отбор от Втора лига

Николай Панайотов се завръща на треньорския пост в Локомотив Горна Оряховица, съобщиха от клуба от Mr Bit Втора лига