Емануел Луканов: Това е страхотна победа на Фратрия

Емануел Луканов: Това е страхотна победа на Фратрия

"Бяхме на висота и през двете полувремена"

Треньорът на Фратрия Емануел Луканов засипа с похвали отбора след успеха с 3:1 над Етър в двубоя от Втора лига в Албена.

Фратрийци успяха да вземат своята пета победа в професионалния футбол, въпреки че играха с човек по-малко 35 минути заради червения картон на Илиян Капитанов.

„Това бе страхотна победа на Фратрия, тъй като играхме мощно. Преди седмица казах, че срещу дублиращия тим на Ботев ни беше най-добрия мач, но тогава ставаше въпрос само за едно полувреме, а сега бяхме на висота и през двете“, засипа със суперлативи подопечните си Луканов.

Специалистът даде три почивни дни на футболистите, тъй като срещата им за Купата на България с Берое е пренасрочена за 14 ноември.

Разбра се още, че срещу Етър 20-годишният полузащитник на Фратрия Стелиян Добрев е изиграл мач номер 100 в профифутбола.

Звездата на Фратрия се завърна

Мартин Костадинов лекуваше 3 месеца тежка контузия на глезена

Дунав (Русе) представи треньор от Лудогорец

Емил Иванов от днес заема длъжността кондиционен треньор при "драконите"

Геша: Тъп гол ни спря за подвиг срещу Марек

„Ключовите моменти в срещата бяха два", смята треньорът на Септември

Бойкот в Пирин Благоевград

Футболистите отказват да тренират

Марек остана без трима наказани за мача от Купата на България

Трима футболисти на Марек бяха наказани с лишаване от състезателни права след изминалия 11-и кръг на Втора лига

Спортист Своге вече има нов треньор

Ахмед Хикмет е новият треньор на Спортист Своге, информира "Гонг"

Локо ГО и Фратрия затвориха кръга във Втора лига с равенство (ВИДЕО)

Отборите на Локомотив Горна Оряховица и Фратрия направиха равенство 1:1 в двубоя помежду си от 11-ия кръг на футболната Втора лига

Вихрен взе регионалното дерби срещу 9 от Марек

Вихрен победи Марек с 2:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига

Беласица със сериозно промени след загубата от Хебър

Вижте какво съобщиха от Петрич