Фратрия разби Беласица във Втора лига

Фратрия разби Беласица във Втора лига

Фратрия се наложи с категоричното 5:0 гостуващия Беласица в първи мач от 15-ия кръг във Втора лига. 

Гол на Валентин Йосков след четвърт час игра даде аванс в полза на домакините, които стигнаха до още четири попадения след почивката.

Мирослав Маринов се разписа на два пъти, а Александър Цветков и Виктор Митев също бяха точни във вратата на отбора от Петрич.

Фратрия е на второ място в класирането с 34 точки, с 4 по-малко от лидера Дунав Русе. Беласица остава на 15-та позиция в подреждането.

По-късно днес е двубоят между Янтра и Дунав.

Дунав и Етър с боево реми във Втора лига

Лидерът от Русе взе точка след 0:0 и вече има аванс от 7 на върха

ОБЗОР: Фратрия с класика във Втора лига, Хебър би Беласица с 4:3

Вижте всички днешни резултати и класирането след тях

ОБЗОР: Спартак (Плевен) се измъкна от опасната зона във Втора лига

Черноморец (Бургас) удари Пирин (Благоевград) също с 2:0

Марек се оплаква от съдийско назначение за дербито с Вихрен

Марек Дупница излезе с официална позиция, в която се оплака от наряда на русенеца Борис Тодоров и съгражданина му Владимир Ташков (първи асистент) за югозападното дерби с Вихрен на „Бончук“

ОФИЦИАЛНО: Спартак Плевен ще домакинства в Ловеч

Спортно-техническа комисия към Българския футболен съюз обяви, че втородивизионният Спартак Плевен ще домакинства на стадиона в Ловеч до края на кампанията в MrBit Втора лига

Много лоша новина за Дунав (Русе)

„Драконите“ загубиха един от основните си футболисти до края на сезона