Халф на Монтана аут за Купата

Халф на Монтана аут за Купата

Тунгаров със счупен нос

Халфът на Монтана Антон Тунгаров ще пропусне двубоя с Академик (Свищов) от Sesame Купа на България. Срещата е в неделя (15:00 часа).

Причина за отсъствието на опитния футболист е фрактура на носа.

Всички останали играчи са на линия и ще могат да вземат участие в двубоя.

"Антон ще направи обстойни прегледи в София, но той в момента е със счупен нос, това стана ясно след мача в Разград. Ще му се прави маска, с която ще играе след това. Той като цяло е и наказан и не можеше да вземе участие", заяви старши треньорът на Монтана Танчо Калпаков пред клубния сайт.

"Съперникът е от по-долна дивизия, но ние няма да го подценим. Отиваме да се надиграваме и да вземем победата. Имаме широка скамейка, така че не приоритизираме нито купата, нито първенството. Играем за победа във всеки двубой. Не е изключено да играят хора, които до момента са взимали по-малко участие. Но все пак ще пусна балансиран състав", добави наставникът.

В събота от 11:30 ч. тимът се събира на стадион "Огоста" в Монтана, където ще направи обяд. След него се тръгва към Свищов, където отборът ще тренира в 17:00 часа.

Кристиян Колев ще ръководи дербито във Втора лига

Пловдивчанинът ще свири срещата между Фратрия (Варна) и Дунав (Русе) в понеделник

ОБЗОР: Вихрен обърна Фратрия във Втора лига (ВИДЕО)

Вижте всички резултати и класирането след тях

Фратрия може да сътвори прецедент в родния футбол

Варненският Фратрия може да сътвори нещо невиждано у нас – само 5 години след създаването си да влезе в родния елит

Авторитетна победа постигна отборът на Беласица срещу Спортист Своге с 3:0

С голове на Кристиян  Вълков , Виктор Ергин и Живко Димитров-Малкия Ромарио, отборът на Беласица победи Спортист Своге като домакин с 3:0

ОБЗОР: Дунав (Русе) удари Севлиево и гледа към елита

Вижте всички резултати и класирането във Втора лига

Вили Вуцов и Миньор загубиха в Плевен, Беласица отнесе Спортист на "Царя"

Пирин и Марек завъртяха 0:0 помежду си