2. Втора лига
  3. Играч на ЦСКА герой за Септември

Играч на ЦСКА герой за Септември

Лидерът във Втора лига безпогрешен

Септември София стартира по безпогрешен начин втория дял от шампионата във Втора лига. Тимът на Иван Гешев срази с 2:1 дубъла на ЦСКА 1948.

Домакините поведоха в 29-ата минута, когато Борислав Маринов напредна по крилото, направи двойно със завърналия се през зимата Мартин Тошев и с удар в далечния ъгъл вкара за 1:0.

"Червените" отговориха след почивката. Тогава Иван Арсов сбърка при подаване назад, което позволи на Марио Топузов да излезе сам срещу Димитър Шейтанов и да вкара за 1:1.

"Виненочервените" все пак измъкнаха своето 7 минути преди края. Халфът Айкут Рамадан намери Симеон Александров, завърнал се под наем от ЦСКА, а техничарят със силен удар вкара за крайното 2:1.

Септември вече има 44 точки и остава на първото място. Вторият отбор на ЦСКА 1948 е девети с 27 точки.

Треньорът на Янтра похвали играчите си, въпреки загубата с 1:2 от Етър

Етър обърна Янтра за 2:1 и три точки в Габрово (ВИДЕО)

"Болярите" получиха ранен гол, но успяха да вземат победата в първия си мач от новия сезон