Изненада: Петър Колев напусна Монтана

Изненада: Петър Колев напусна Монтана

Решението е по взаимно съгласие

Монтана изненадващо остана без треньор. Втородивизионният клуб и Петър Колев се разделят по взаимно съгласие, обявиха от стадион „Огоста“.

Наставникът напуска тима само ден преди заминаването на подготвителен лагер в Банско. До назначението на нов треньор заниманията на футболистите ще бъдат водени от досегашните помощници Христо Захариев и Христо Стаменов, който ще работи с вратарите.

Петър Колев пое Монтана в края на април, когато наследи Николай Митов. Той води отбора в заключителната фаза от изминалия сезон, като не успя спечели промоция за елита. Тимът завърши на четвъртото място във Втора лига с 57 точки.

Иван Иванов: Доволен съм от моята детска градина

Наставникът на Етър Иван Иванов похвали "детската си градина" след равенството (1:1) при гостуването на Пирин в мач от 13-ия кръг на Втора лига

Няколко отменени гола и 1:1 между Пирин и Етър (ВИДЕО)

Пирин (Благоевград) и Етър завършиха 1:1 в последен двубой от 13-ия кръг на Втора лига

Марек би Беласица и се отлепи от дъното

Марек (Дупница) победи с 1:0 като гост Беласица (Петрич) и се измъкна от зоната на изпадащите във Втора лига, като остави петричани на дъното и без победа.

Марек влиза в тежка серия от мачове

Тимът от Дупница ще има 3 двубоя за 9 дни

Чиликов разочарован, въпреки разгрома на Дунав

"Добри начални минути, но пълно разочарование от второто полувреме"

Дунав дръпна с 4 точки на върха във Втора лига

Вижте всички резултати и класирането след тях

Дубълът на ЦСКА победи Фратрия във Втора лига

Янтра би като гост Спартак (Плевен)

Живко Желев чака първа победа на Беласица в мача с Марек

Тимът от Петрич е последен във Втора лига

Официално отложиха мача между Лудогорец II и Хебър от Втора лига

Заради участието на Лудогорец в младежката Шампионска лига