Изтеглиха Дунав Русе - Етър за 4-ти октомври

Изтеглиха Дунав Русе - Етър за 4-ти октомври

От спортно-техническата комисия обявиха промяна деня на мача между Дунав Русе и Етър Велико Търново

Двубоят, който е от 11-ия кръг на Mr Bit Втора лига, трябваше да се играе на 5 октомври, но е изтеглен с ден по-рано. Причината е заетост на стадиона в Русе. 

Ето какво написаха от Спортно – техническата комисия: 

"Решение - 30.09.2025 г

Поради заетост на стадион „Градски“ Русе, срещата от XI-ти кръг на ВПФЛ /Mr bit/, между отборите на ФК „Дунав от Русе“ Русе и ФК „Етър“ ВТ, ще се играе на 05.10/неделя/2025 г от 16.00 часа, вместо 04.10/събота/2025 г от 18.00 часа"

Дублиращите отбори на ЦСКА и Лудогорец с реми във Втора лига

Александър Маринов пропусна да донесе успеха на "орлите"

Владимир Манчев: Ще продължим да подобряваме играта

Старши треньорът на Миньор (Перник) Владимир Манчев сподели мнението си за днешния двубой на тима срещу Пирин (Благоевград). „Чуковете“ и „орлетата“ завършиха наравно 0:0 в последния си мач за тази календарна година.

Янтра и Черноморец затвориха полусезона с две нули

В друга среща от кръга Вихрен победи с 3:2 като гост Спартак Плевен.

Дунав победи трудно Локо ГО с 1:0 като гост (ВИДЕО)

Тимът на Дунав победи драматично Локомотив (Горна Оряховица) с 1:0 при гостуване в мач от 19-ия кръг на Втора лига

Фратрия приключи годината с ценна победа над Хебър (ВИДЕО)

Отборът на Фратрия се наложи над Хебър с 3:2 в интригуващ двубой от последния за 2025 година - 19-и кръг на Втора лига

Беласица се раздели с петима футболисти, приключи тренировъчния процес по-рано от планираното

Беласица (Петрич) приключи с тренировъчния си процес седмица по-рано от планираното

Община Габрово ще работи за еднократни финансови субсидии за Янтра и Чардафон

На извънредно заседание Общински съвет – Габрово ще разгледа предложение за еднократни финансови субсидии за два футболни отбора - Янтра и Чардафон

Ел-Хатиб ще свири дербито Миньор Перник - Пирин във Втора лига

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за 19-ия кръг на Втора лига

Дубълът на Лудогорец не остави шансове на Марек

Дублиращият отбор на Лудогорец не остави никакви шансове на Марек и го победи с категоричното 4:0 в Разград