Китанов си тръгна от Фратрия

Китанов си тръгна от Фратрия

Вратарят Георги Китанов вече не е футболист на Фратрия

Вратарят Георги Китанов вече не е футболист на Фратрия, съобщава Vsport.bg.

Юношата на Черно море си тръгва от клуба от Втора лига, след като двете страни се разбраха да прекратят взаимоотношения по взаимно съгласие.

Китанов започна своята кариера във  Варна, където носи екипа на Черно море, а след това премина в ЦСКА, където бе 3 години. Играл е още на Астра Гюргево, Петролул Румъния и Флориана (Малта).

Все още няма яснота къде ще продължи кариерата си Китанов, но е твърде вероятно това да е в клуб от елита ни.

Добруджа обясни за наказанието от ФИФА

Добруджа излезе с официално изявление във връзка с информацията за забрана за трансфери от ФИФА заради финансови претенции от бившия футболист на отбора Софиан Диа

ФИФА наказа Добруджа за трансфери в следващите три прозореца

Футболният клуб Добруджа е наказан от ФИФА да не може да картотекира нови играчи в следващите три трансферни прозореца

ЦСКА 1948 II победи Созопол в приятелски мач след късно попадение

Калоян Стрински вкара победния гол

Футболистите на Дунав се готвят двуразово, Денислав Минчев на облекчен режим

Вижте какво съобщиха от русенския клуб

Струмска слава привлече млад вратар

Това е Мартин Станчев, който идва от Оборище Панагюрище

Нов договор за капитана на Етър

Георги Александров остава на "Ивайло"

Беласица даде старт на зимната подготовка

С традиционен водосвет на стадион „Цар Самуил“

Официално: Добруджа подписа с Милчо Ангелов

Втородивизионният тим представи нападателя

Етър започна подготовка с група от 23-ма футболисти

С група от 23-ма футболисти започна подготовката си за пролетния полусезон във Втора лига тимът на Етър Велико Търново