Кошмарите за Пирин нямат край

Кошмарите за Пирин нямат край

"Орлетата" ядоха здрав бой в Благоевград

Кошмарният старт на пролетния дял за Пирин продължава - "орлетата" загубиха тежко с 1:4 от втория тим на ЦСКА 1948 в среща от 24-тия кръг на Втора лига. 

Началото на срещата бе добро за "орлетата", които поведоха в 18-ата минута чрез Борис Иванов. "Червените" осъществиха пълен обрат още преди почивката, след като само 3 по-късно Юлиан Илиев изравни. Скоро след това  големият талант на ЦСКА Илиан Антонов вкара за 2:1, а преди почивката се разписа и Васил Каймаканов (41').

През втората част Виктор Василев (79') също порази вратата на благоевградчани и оформи крайния резултат.

С днешния успех ЦСКА II се изкачи до седмото място в класирането с актив от 37 точки. Пирин остава на трета позиция, но от началото на пролетния полусезон отборът все още няма победа. Поражението е второ поредно за тандема Христо Арангелов-Мариян Христов, откакто те застанаха начело на "зелените". Дни по-рано стана ясно, че НАП е запорирал сметки на клуба. 

Етър с издънка на "Ивайло"

Спартак тръгна за Плевен с точка

ОБЗОР: Победи за Черноморец (Бс) и Миньор във Втора лига

Вижте резултатите и класирането

Луда радост в съблекалнята на Янтра след успеха над Фратрия

След заслужената победа над Фратрия играчите на Янтра се отправиха към своите почитатели, за да ги поздравят

Лудогорец прие оставката на Захари Сираков

Треньорът пое отговорността след поредицата загуби на втория тим

Янтра Габрово нанесе първа загуба на Фратрия във Втора лига този сезон и се доближи до върха

Янтра Габрово спря перфектния рейд на Фратрия и победи с 1:0 като гост на стадион „Спартак“ във Варна в първи мач от осмия кръг на Втора лига

Започна поставянето на осветлението на стадион "Христо Ботев" в Габрово

Първите два 40-метрови стълба с осветление в дома на Янтра вече са на местата си, съобщиха от клуба от Втора лига в социалните мрежи.

Треньорът на Етър: Дай Боже феновете да започнат да се завръщат на "Ивайло"

"Показаното срещу Локомотив Горна Оряховица трябва да бъде минимумът"

Фратрия се подсили с опитен халф

Убедителният и безгрешен лидер във Втора лига – Фратрия, привлече опитния халф Румен Руменов

Севлиево се подсили с нов защитник

Севлиево привлече защитника Петко Ганев, съобщават от клуба от Втора лига