Монтана няма да се затрудни срещу Бдин в дербито на Северозапада

Монтана няма да се затрудни срещу Бдин в дербито на Северозапада

Вижте подробности

Монтана няма да се затрудни като домакин на Бдин в дербито на Северозападна България във Втора лига. Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за "единица" при коефициент 1,39. Равенството на "Огоста" е оценено с 4,21, а евентуален успех на гостите от Видин със 7,97.

Мачът е утре от 18,00 часа и по традиция се чака с голям интерес в двата съседни града. Монтана се представя отлично този сезон и е на второ място в класирането с актив от 21 точки, с 3 по-малко от лидера Септември. Бдин е новак в групата и заема 16-а позиция с 8 точки.

Владимир Манчев: Искахме много победата

Старши треньорът на Миньор (Перник) Владимир Манчев остана доволен след успеха с 3:2 над Вихрен

ОБЗОР: Миньор победи Вихрен с 3:2 след шоу в Перник (РЕЗУЛТАТИ)

Дузпа в края на мача донесе радостта на "чуковете"

Чиликов след победата над Янтра: Най-трудният двубой

Треньорът на Дунав Русе – Георги Чиликов остана много доволен от победата с 1:0 над Янтра Габрово като гост в мач от 16-ия кръг на Втора лига.

Треньорът на Янтра: Ще се борим до последно за челните позиции

Треньорът на Янтра (Габрово) Емануел Луканов заяви след домакинската загуба с 0:1 от Дунав, че отборът му ще продължи да се бори докрай за място сред водещите тимове.

Дунав "удави" Янтра с 0:1 на "Христо Ботев"(ВИДЕО)

Отборът на Дунав Русе затвърди лидерската си позиция в Mr Bit Втора лига, след като взе дербито на тимовете от челото с Янтра

Фратрия разби Беласица във Втора лига

Фратрия се наложи с категоричното 5:0 гостуващия Беласица в първи мач от 15-ия кръг във Втора лига. 

Етър с класика срещу дубъла си

Контролата бе много полезна, с доста голови положения и пред двете врати

Речното дерби – мачът на годината във Втора лига

Днес на стадион „Христо Ботев“ един срещу друг излизат третият и първият в класирането

Вихрен и Беласица се помириха

След скандала около юношите