Дубълът на ЦСКА с нова издънка, Добруджа не победи Монтана

Дубълът на ЦСКА с нова издънка, Добруджа не победи Монтана

Вижте какво се случи във Втора лига

Борбата във Втора лига продължава с пълна сила, като днешната програма предложи 7 мача. Дубълът на ЦСКА продължи в минорна тоналност и не успя да победи като домакин Спартак (Пл), завършвайки 0:0. Със същия резултат приключи и дербито Добруджа - Монтана, като домакините имаха сериозни претенции за неотсъдена дузпа. като цяло резултатността днес бе много ниска, като в седемта мача паднаха само 8 гола. При това половината от вкара Локо (ГО), който разгроми Струмска слава с 4:0.

РЕЗУЛТАТИ

18,00 ЧАСА

ЛОВЕЧ - ЯНТРА 0:1

ФРАТРИЯ - НЕСЕБЪР 1:0

ЦСКА II - СПАРТАК (ПЛ) 0:0

ДОБРУДЖА - МОНТАНА 0:0

СПОРТИСТ - ЛУДОГОРЕЦ II 0:1

20,00 ЧАСА

ДУНАВ - МИНЬОР 1:0

ЛОКО (ГО) - СТРУМСКА СЛАВА 4:0

Марек се оплаква от съдийско назначение за дербито с Вихрен

Марек Дупница излезе с официална позиция, в която се оплака от наряда на русенеца Борис Тодоров и съгражданина му Владимир Ташков (първи асистент) за югозападното дерби с Вихрен на „Бончук“

ОФИЦИАЛНО: Спартак Плевен ще домакинства в Ловеч

Спортно-техническа комисия към Българския футболен съюз обяви, че втородивизионният Спартак Плевен ще домакинства на стадиона в Ловеч до края на кампанията в MrBit Втора лига

Много лоша новина за Дунав (Русе)

„Драконите“ загубиха един от основните си футболисти до края на сезона

Вихрен строи модерна база

Инициативата е част от дългосрочната визия на ръководството

Червен картон не спря Марек срещу ЦСКА

Светослав Диков герой за гостите

С гол на Карачанаков Беласица победи Черноморец на Царя

На стадион Цар Самуил в мач от 27 кръг за първенството на втора професионална лига се срещнаха отборите на Беласица Петрич и Черноморец 1919 Бургас.