Новак във Втора лига взе вратар

Новак във Втора лига взе вратар

Вижте кой е той

Отборът на Фратрия (Варна) се подсили с още един вратар. Това е роденият през 2002-а година Стефан Петков, който идва от Спартак (Варна). Младият страж обаче е юноша на другия варненски клуб – Черно море, където е минала голяма част от кариерата му като юноша, а освен това като 18-годишен оттам беше извикан и в юношеския национален отбор.

Стефан Петков ще конкурира бившия национал Георги Китанов, който се прибра от Малта в родния град и ще пази за новаците в професионалния футбол през идната кампания.

Иначе тимът завърши 2:2 в последната си контролна среща с друг новак във Втора лига – Несебър. Несебърлии откриха резултата на стадиона в Обзор чрез гола на Венцислав Христов в 35-ата минута, а веднага след него защитниците Иван Стоянов и Николай Костов пратиха топката в гредите.

Васил Андони изравни от дузпа в 41-ата минута. Десетина след почивката, Михаил Гащук реализира втория гол за Фратрия. Равенството беше възстановено след удар с глава на Нуретин Пюскюлю в 70-ата минута.

От Спартак (Варна): Трябва да оцелеем на всяка цена

На „соколите“ са предложени една дузина чужденци

Локо (Пд) може да си върне халф от Сърбия

Христо Иванов се разделя с Железничар Панчево

Бивши футболисти на Левски започват работа в ДЮШ на клуба

Бившите футболисти на Левски Горги Сърмов и Владимир Гаджев ще работят основно за школата на клуба.

Халф на Лудогорец пред трансфер в турския Коджаелиспор

Турският Коджаелиспор иска да подсили халфовата си линия и първата трансферна цел за клуба е футболистът на Лудогорец Агибу Камара, съобщава сайтът TransferFeed.

Лупи ще спасява легендарен български клуб

Бившият силен човек в ЦСКА Александър Томов ще спасява намиращия се пред фалит Пирин Благоевград.

Правило налага чистка в ЦСКА

След привличинето на беларусина Макс Ебонг и колубимеца Алехандро Пиедраита броят на играчите извън ЕС в ЦСКА е вече 9.